#fitpositivesk

@fitpositivesk


Top protein 2018

Kto stále hľadá ten správny protein, už nemusí. Vybrali sme najpredávanejšie, najobľúbenejšie a najlepšie hodnotené proteiny dostupné na našom trhu v roku 2018. 

5 najlepších proteinov

Od januára po apríl sme sledovali aktuálne trendy v predaji proteinov. Vybrali sme päťku najlepších podľa hodnotení a obľúbenosti u zákazníkov. Pozrite sa na ich charakteristiky, zloženia a tabuľky nutričných hodnôt.

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

Jednoznačne jeden z najoverenejších a najoblúbenejších proteínov na trhu. Náročny sypač ocení skvelú chuť ,rozpustnosť a zloženie. Gold Standard obsahuje 5,5 g BCAA v jednej dávke ,čo je naozaj slušné číslo v porovnaní s konkurenciou . Vynikajúci pre budovanie kvalitných svalov a maximálny nárast čistej svalovej hmoty bez zbytočného tuku.

Zloženie

V závislosti od príchute obsahuje mikrofiltrovaný izolát srvátky, prípadne izolát srvátky vyrábaný iónovou výmenou alebo ultrafiltrovaný koncentrát srvátky, hydrolyzované srvátkové peptidy.

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

Zdroj: gymbeam.sk


Ultra Loss Shake

Vytvorený špeciálne pre ženy ,ktoré potrebujú znížiť svoju hmotnosť a zároveň dodať svojím svalom nevyhnutné stavebné látky pre rozvoj sily. Jedna Loss Shake proteínu obsahuje len 106 kalórií! A navyše v jednej dávke sa nachádza 12 vitamínov , 300 mg L - karnitínu pre podporu redukcie hmotnosti a 105 mg extraktu zo zelenej kávy pre energiu ,potrebnú na náročné tréningy.

Zloženie

Protein complex (srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý), ultra loss zmes [vláknina (inulín), L-karnitín-L-tartrát, tráviaci enzým (bromelaín), extrakt zo zelenej kávy, kyselina hyaluronová, koenzým Q10], sacharidový komplex (maltodextrín, kukuričný škrob), palmový tuk¹, zahusťovadlo (sodná soľ karboxymetylcelulózy), arómy, emulgátor (sójový lecitín), vitamínový komplex (fosforečnany vápenaté, oxid horečnatý, kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, retinyl-acetát, D-pantotenát vápenatý, cholekalciferol, tiamínmononitrát, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), vanilín, soľ, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), regulátor kyslosti (vínany draselné), farbivo (tartrazín*).

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Ultra Loss Shake + L-Carnitine Zadarmo od Biotech USA

Zdroj: protein.sk


100% Whey Professional - Scitec Nutrition

Bielkoviny sú zdrojom dôležitých aminokyselín a dusíka -nevyhnutné pre rast svalov! Keď hľadáš proteín ,ktorý je kvalitný a ľahko vstrebateľný 100% Whey Protein Professional je pre teba ideálnou voľbou ,pretože prispieva k vytváraniu ale aj udržaniu svalovej hmoty.

Zloženie

Koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), ktorý obsahuje bielkovinové frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu, jahodovú arómu, regulátor kyslosti- monohydrát kyseliny citrónovej, chlorid sodný, farbivo: beetroot red, L-glutamín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, L-leucín, zahusťovadlo: xantánová guma, srvátkový izolát (emulgátor: sójový lecitín), výťažky bromelaínu z Ananás comosusu (1200 GDU/g), výťažky papaínu z Carica papaya (1.5 FIP U/mg), dextróza.

100% whey protein professional

Zdroj: gymbeam.sk


Protein Delite - Scitec Nutrition

Pri nízkosacharidových diétach je Protein Delite ideálny pomocník. Obsahuje reálne kúsky ovocia alebo čokolády (podľa príchute) a tým vám pomôže obmedziť nutkanie na sladkosti počas diéty. Taktiež zásobí vaše telo dostatkom kvalitných bielkovín.

Zloženie

Protein blend (ultrafiltered whey protein concentrates containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein microfractions; milk protein concentrate), Dextrose, L-Glutamine, Taurine, Xanthan Gum, Acesulfame-K, Sucralose, chocolate pieces, cocoa powder, natural and artificial flavors (vanilla, chocolate).

Protein Delite - Scitec Nutrition

Zdroj: protein.sk


Proteín True Whey

Aktuálne najpredávanejší proteín na našom trhu určený pre každého športovca ,ktorý potrebuje budovať kvalitnú svalovú hmotu. Treu Whey eho vynikajúce vlastnosti + spôsob výroby sú schopné konkurovať najkvalitnejším produktom na trhu. Vyzdvihnúť treba vysoký obsah bielkovín a zároveň ľahkú stráviteľnosť.

Zloženie

Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sladidlo (sukralóza) alebo prírodné sladidlo (stévia - Glykozidy steviolu), farbivo (beta karotén/červená repa), emulgátor: sójový lecitín, ...

 - Líši sa v závislosti od príchute, zloženie proteinu Treu Whey Bez príchute obsahuje len sušený srvátkový proteínový koncentrát.

True Whey - GymBeam

Zdroj: gymbeam.sk


Elektrickygril.sk Copyright © 2018.