Obaja sme plnodnotní všežravci, spája nás láska k jedlu, vyberavosť, radi ohovárame neschopných kuchárov z povolania. Poznáme sa už cez 10 rokov a takmer každý náš spoločný program sa spájal a spája s jedlom, pitím a jedlom a ešte raz jedlom.

Kde sa to celé začalo?elektrikcý gril-testy-recenzie

Vyše jedného roka sme zdielali jednu kuchyňu a zapáčila sa nám ekonomickosť a časová úspora spoločného stravovania. Najskôr sme si obstarali prenosný gril na turistiku a výlety. Po chvíli sme sa dostali ku nášmu prvému elektrickému grilu. Gril, to nebolo pre nás nič nové, ale elektrický gril, dokonca kontaktný… bolo treba si zvyknúť.

Prevencia stereotypu

Pre rozšírenie obzorov sme začali študovať všetko o tomto spôsobe tepelnej úpravy. Postupy, techniky, odporúčania, hľadali sme neobvyklé potraviny, skúšali sme nevyskúšané.

Grilovanie nás úplne pohltilo, zrejme neexistuje miesto, kde by sme negrilovali a určite neexistuje potravina, ktorú by sme na grile nepripravovali.

Premyslené experimentovanie vás dovedie ku hraničným možnostiam grilu a tu sa začína tá veda.

Skúsenosti sa dostavia časom

Pri každodennom používaní elektrického grilu, človek časom zisťuje, čo mu na konkrétnom grile chýba, čo by mohlo fungovať inak, ale aj to aké sú jeho výhody. Bohatší o tieto skúsenosti, do vlastných kuchýň sme si už obaja kúpili kvalitnejšie elektrické grily, nie však rovnaké, pretože máme rozdielne požiadavky. Po pár dňoch testovania sme si mohli vymeniť poznatky z našich nových zariadení a bola z toho produktívna debata.

Poznám svoju kuchyňu

Ak si uvedomíte svoj stravovací koncept, ktorý pripravujete na elektrickom grile, je to obrovské plus pri jeho výbere.

My sme sa stali užívateľmi s vysokými nárokmi, do roka sme grily znovu menili a tieto mašinky sa už priblížili našim ideálom. Nasledujúce zmeny už vôbec neboli o hľadaní ideálneho modelu alebo značky, ale o skončení záruky a dychtivosti po novinke.

Elektrickygril.sk pomáha

Nazbierali sme kopec skúseností, ktoré je škoda si nechať pre seba. Keď berieme do úvahy, aká zložitá a dlhá cesta, porovnávanie, študovanie a diskusie viedli nás, ku tým ideálnym elektrickým grilom, tak sme povinní sa o poznatky podeliť.

Takto približne vznikol projekt elektrickygril.sk a to s jediným cieľom: pomôcť vám s výberom elektrického grilu. Ak budete naše články a recenzie čítať poctivo, dozviete sa aj to, na akých zariadeniach grilujeme my.

Transparentnosť

Každý elektrický gril, ktorý recenzujeme, musíme najskôr zakúpiť. Nakupujeme výhradne v e-shopoch a ich zoznam nájdete práve tu.
logo_tpdlogo-hej-sklogo-4home

 

 

 

okay-logo

Affiliate partner-alza.sk

 

 

 

 

 

Pozdravujú vás Henrich a Peter,
dougrilovania priatelia.